Aktualitet

E rëndë në Durrës, 53-vjeçarja përdhunohet nga i riu

Shkruar nga Liberale
E rëndë në Durrës, 53-vjeçarja përdhunohet nga i

Një 28-vjeçar është arrestuar nga policia në Durrës pasi dyshohet se ka përdhunuar një grua.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin K. K., 28 vjeç, banues në lagjen Nr.18 Durrës, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase 53 vjeçe, banuese në lagjen Nr.9, Durrës, të cilës i ka thyer derën e banesës dhe i ka vjedhur gjithashtu edhe një shumë parash.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH