Showbiz

E bleu 72 milionë dollarë, ja si duket nga brenda avioni privat i Kylie Jenner

Shkruar nga Liberale
E bleu 72 milionë dollarë, ja si duket nga brenda avioni privat i

Në vitin 2020, Kylie Jenner bleu një avion privat me vlerë 72 milionë dollarë. Por përveçse është metodë komode transporti, ajo kujdeset që brenda avionit të ketë të gjitha lehtësitë e mundshme duke përfshirë pijet më të mira dhe menunë më të mirë ushqimore, sipas mediave të huaja.

Çfarë ofron Kylie Air?

Avioni është përshtatur me sedilje bezhë, në të cilat janë shkruar inicialet “KJ”. Gjithashtu ka dhe drita shumëngjyrëshe në tavan që mund t’i japin kabinës një atmosferë feste. Sipas The Sun, Kylie Air ka gjithashtu dhoma të shumta, duke përfshirë një suitë argëtimi, një suitë master, dy banjo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH