Aktualitet

Dy punëtorë bien nga skela në Lezhë, dërgohen me urgjencë në spital

Shkruar nga Liberale
Dy punëtorë bien nga skela në Lezhë, dërgohen me

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Lezhë. Mësohet se dy punëtorë kanë rënë nga skela, ku kanë qenë duke punuar.

Punëtorët kanë marrë plagë të shumta dhe janë dërguar me urgjencë në spital. Ndërkohë, nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH