Aktualitet

Disa nxënës në Fier dalin pozitivë me Covid-19

               Publikuar në : 19:10 - 16/09/20 liberale

Vetëm tri ditë nga hapja e shkollave, disa nxënës të një shkolle private dhe dy shkollave publike në qytetin e Fierit kanë dalë pozitivë me koronavirus. Sipas Vizion Plus, bëhet fjalë për shkollat “Naim Frashëri”, “Jakov Xoxa” dhe “Penellopi Piro”.

Të gjithë nxënësit e prekur janë karantinuar në banesat e tyre.

Po ashtu, është infektuar me Covid-19 edhe një mësuese që jep mësim në Delvinë.

 

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back