1

De Biasi kthehet në Shqipëri, ndeshje në “Elbasan Arena”

               Publikuar në : 18:33 - 06/10/20 liberale

Ish-trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi do të kthehet në Shqipëri më 13 tetor.

De Biasi aktualisht është në drejtimin e Azerbajxhanit, i cili do të luajë ndeshjen ndaj Qipros, të vlefshme për Ligën e Kombeve në “Elbasan Arena”.

Vendimin e mori UEFA, duke marrë shkas nga konflikti i armatosur mes Azerbajxhanit dhe Armenisë.

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back