Sport

Conte shpreh dëshirën, i "vë gishtin" mesfushorit të Man. United

Shkruar nga Liberale
Conte shpreh dëshirën, i "vë gishtin" mesfushorit

Skuadra e Interit është përfshirë nga një "valë" dëmtimesh sidomos në repartin e mesfushës. Drejtuesit zikaltër janë duke punuar që në merkaton e janarit të përforcojnë ekipin me emra cilësor.

Siç raporton “Telegraph”, italianët janë vënë në ndjekje të Nemanja Matic.

Serbi njihet mirë nga Antonio Conte dhe “Djajtë e Kuq” janë gati ta shesin. Matic është një futbollist polivalent pasi luan në disa pozicione në mesfushë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH