Bota

Makina përplaset me pemën, aksidenti TRAGJIK u merr jetën tre vëllezërve dhe mikut të tyre (Detajet)

Shkruar nga Liberale

Makina përplaset me pemën, aksidenti TRAGJIK u merr jetën tre

Një aksident tragjik ka ndodhur në Australinë Perëndimore, ku tre vëllezër dhe një mik i tyre humbën jetën.

Vëllezërit të moshave 21,19 dhe 9 vjeç vdiqën në vendngjarje në Clackline.

Policia tha se aksidenti ishte i rëndë dhe kishte krijuar një skenë tronditëse.

21-vjeçari ishte shofer në “Nissan Navara”, kur doli nga rruga dhe u përplas me një pemë. Vëllezërit e tij ishin në sediljet e pasme të makinës. Edhe ata nuk mbijetuan nga përplasja e fortë.

Ndërsa, miku i familjes që humbi jetën po ashtu në aksident, udhëtonte në sediljen e automjetit.

Poll
SHQIPENGLISH