Showbiz

Arbër Hajdari merr vendimin e papritur

Shkruar nga Liberale
Arbër Hajdari merr vendimin e papritur

Opinionisti i Big Brother Vip, Arbër Hajdari ka bërë të ditur se nuk do të marrë pjesë në edicionin e radhës të “Big Brother Vip Albania”.

Ai u shpreh se ky pozicion nuk do jetë i përhershëm, ndaj nuk e shikon veten sezonin e ardhshëm.

“Vjet ishte më e vështirë, për shkak të ngarkesës që kam. Gjithmonë kam dashur të ruaj qetësinë dhe mos ndikohem nga komentet jashtë dhe t'i rri larg trysnisë dhe të prezantoj atë që jam. Opinionisti nuk mund të jetë i përjetshëm, fillon dhe konsumohesh dhe mendoj se nuk e shoh më veten në sezonin e radhës. Në lojë më kanë pëlqyer njerëzit që kanë qenë koherent në lojën e tyre, si Beniada pasi ishte një njeri që i qëndroi larg thashethemeve", tha Arbëri.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH