Life Style

Anila Basha tregon sherrin me Rudina Xhungën

               Publikuar në : 10:00 - 03/10/19 liberale

Në emisionin ‘Soiree’ nga Jonida Shehu së fundmi është trajtuar tema ‘Gratë në media’. Gjatë intervistës me moderatoren Jonida Shehu, gazetarja e njohur Anila Basha ka folur për përballjen e saj me Rudina Xhungën në prapaskenë.

Ajo ka zbuluar se shkas i kësaj përballje është bërë një lajm i bërë nga Rudina për të në portalin e saj.

“U kapa me Rudina Xhungën, gati sa su the.rem. Kishte bërë një budallik tek portali i saj dhe i thashë ‘një portal si i joti nuk mund të bëjë një gjë kundër portalit tim, sepse jemi të dyja kolege'”, u shpreh Anila në studio.

Gazetarja rrëfeu po ashtu se  nuk janë sqaruar akoma pasi ajo e konsideron veprim të pafalshëm.

“Nuk u sqaruam sepse nuk ia fal”, ka përfunduar Anila prerë dhe e nervozuar.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back