Aktualitet

Aksion i madh policor në kryeqytet, disa të arrestuar

               Publikuar në : 18:49 - 08/10/21 liberale

Prokuroria e Tiranës dhe Policia e Shtetit kanë zhvilluar një aksion të madh në kryeqytet. Sipas News24 aksioni ka të bëjë me veprat penale në fushën e farmaceutikës.

Siç mëson gazetarja Lala, deri më tani bëhet fjalë për 6 të arrestuar. Hetimet kanë disa muaj që zhvillohen nga Prokuroria e Tiranës, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit.

Në orët në vijim priten të tjera detaje në lidhje me këtë operacion të përbashkët Prokurori dhe Polici.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back