Aktualitet

Aksidentohen dy automjete në Gjirokastër, 4 persona të lënduar

Shkruar nga Liberale

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në afërsi të fshatit Shtëpëz në Gjirokastër.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, e për pasojë janë lënduar 3 persona.

Për fat të mirë të lënduarit ndodhen jashtë rrezikut për jetën dhe po marrin ndihmën mjekësore në urgjencën e spitalit të Gjirokastrës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH