Aktualitet

Aksident në Peqin, një i vdekur dhe një i plagosur

               Publikuar në : 17:01 - 07/08/20 liberale

Në aksident ka ndodhur këtë pasdite në Peqin. Dy motoçikleta janë përplasur e për rrjedhojë ka humbur jetën drejtuesi e njërit prej mjeteve.

Personi i plagosur, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është dërguar menjëherë në spital, ndërsa nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.

Shkaqet e aksidentit nuk dihen ende, ndërsa polica në vendngjarje ka nisur hetimet.

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back