Aktualitet

Aksident në Golem, përplasje e fortë mes dy automjeteve

               Publikuar në : 13:44 - 22/09/20 liberale

Një aksident ka ndodhur afër Golemit në Kavajë teksa dy automjete janë përplasur fort me njëra-tjetrën.

Mësohet se automjetet kanë pësuar dëme të mëdha në pjesët e përparme, por shoferët kanë shpëtuar mrekullisht.

Mjetet janë të tipit “Renault” dhe “Benz” teksa Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back