Aktualitet

Aksident i rëndë në Durrës, humb jetën 66-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në Durrës, humb jetën

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 09:00 në fshatin Jubë të Durrësit.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet Q. T., 66 vjeç, ka humbur kontrollin e motomjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga.

Fatkeqësisht 66-vjeçari ka humbur jetën.

Mësohet se, grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH