Showbiz

FOTO/ Këngëtarja e njohur tregon linjat e përsosura trupore me fustanin mbas trupit

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Këngëtarja e njohur tregon linjat e përsosura trupore me

Nora Istrefi, është një nga këngëtaret me të dashura për publikun. E vetëdijshme për këtë ajo vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat roze.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj krahas muzikës, këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet goxha provokuese. E veshur ngushtë dhe duke zbuluar format e tonifikuara, Nora shfaqet tejet joshëse.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH