Showbiz

Moderatori i njohur shqiptar pjesë e Big Brother Vip?

Shkruar nga Liberale
Moderatori i njohur shqiptar pjesë e Big Brother Vip?

Edicioni i tretë i "Big Brother VIP Albania"nis në fillim të janarit dhe deri tani janë bërë publikë disa nga personazhet që do të jenë pjesë e këtij formati.

Disa prej emrave të njohur që do të jenë banore të shtëpisë së famshme janë: Graciano Tagani, Endrik Beba, Dorina Mema, Alfio Rrotani, La Fazan, Bardhi, si dhe është përfolur edhe për Bleona Qerretin.

Një emër tjetër i njohur është dhe moderatori shqiptar, për të cilin thuhet se do të jetë pjesë e BBV3.

Burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se bëhet fjalë për Drini Zeqo, i cili do të jetë konkurrenti i radhës në Big Brother VIP Albania 3.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH