Aktualitet

100 librat më të mirë të zhanrit mister dhe thriller të të gjitha kohërave

Shkruar nga Liberale

Revista pestigjoze "TIME" ka publikuar së fundmi listën e 100 librat më të zhanrit mister dhe thriller të të gjitha kohërave.

Me një grup autorësh të famshëm; Megan Abbott, Harlan Coben, SA Cosby, Gillian Flynn, Tana French, Rachel Howzell Hall dhe Sujata Massey, revista "TIME" prezanton librat më tërheqës, të mbushur me ndikim mister dhe thriller, renditja kronologjike duke filluar nga vitet 1800. /Liberale.al/Laert Miraku

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH