Showbiz

Zyrtare! Ja kur nis "Big Brother Vip 3"!

Shkruar nga Liberale
Zyrtare! Ja kur nis "Big Brother Vip 3"!
Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin. Prej muajsh tashmë është konfirmuar nga vetë producentët e këtij spektakli se do të ketë një edicion të tretë të “Big Brother Vip” dhe të gjithë po e presin me padurim. Jo vetëm që do të ketë një edicion të tretë, por vetëm pak më parë faqja zyrtare e Instagramit të “BBV” ka treguar se kur do të nisë. Edhe pse të gjithë shpresonim se do të ishte fundi i këtij viti. edicioni i tretë do të jetë në 2024, se kur ekzaktësisht na mbetet vetëm të presim për ta zbuluar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH