Aktualitet

Zjarr i madh në Vlorë, flakët shkrumbojnë stallën me jonxhë

Shkruar nga Liberale
Zjarr i madh në Vlorë, flakët shkrumbojnë stallën me

Një stallë me jonxhë është përfshirë nga flakët në afërsi të fshatit Cerkovinë, në Vlorë.

Jonxha ishte e magazinuar në një godinë të vjetër dhe paraprakisht dyshohet se asaj i është vendosur zjarri në mënyrë të qëllimshme.

Në vendgjarje kanë shkuar me urgjencë dy makina të zjarrfikëses së Vlorës, të cilat po punojnë për neutralizimin e flakëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH