Aktualitet

Zbuloni si do jetë moti në fundjavë sipas sinoptikanëve

               Publikuar në : 15:49 - 28/02/20 liberale

Nëse keni plane për këtë fundjavë, sinoptikanët thonë se pritet që vendi ynë të ndikohet nga moti i qëndrueshëm.

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak raporton se dita e shtunë do të ketë mot të kthjellët me vranësira fare të pakta kalimtare në orët e pasdites.

Por pritet që temperaturat e mëngjesit të jenë të në vlera negative në pjesën më të madhe të vendit.

Në orët e mbrëmjes reshjet e shiut me intesitet të ulët do të prekin zonen jugore dhe atë veriperëndimore. /Gazeta Liberale

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back