Aktualitet

Zbardhet identiteti i 25-vjeçares që u përplas nga trajleri

Shkruar nga Liberale
Zbardhet identiteti i 25-vjeçares që u përplas nga trajleri

Mësohet identiteti i 25-vjeçares e cila u aksidentua për vdekje këtë të enjte në Portin e Durrësit.Ajo është Arkineda Haskasa, punonjese e sigurisë së portit.

Hasakasa u godit nga drejtuesi i trajlerit, 39-vjeçari me iniciale F.K.

Shoferi është shoqëruar në komisariat, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH