Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Yuri Kim kërkon ndryshim

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Yuri Kim kërkon ndryshim

Dhoma Amerikane e Tregtisë publikoi Indeksin e për klimën e biznesit, i cili ka pësuar rënien më të madhe në 8 vite.

Ambasadorja e SHBA sfidoi klasën politike për të ndryshuar nisur nga situata e vështirë ekonomike.

“Shqiptarët janë të lodhur nga politika dhe duan që qeveria t’i mundësojë shanse pa frikë dhe korrupsion.”

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni sot në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH