Showbiz

Xhensila Myrtezaj shtatzënë? Këngëtarja e njohur e sqaron njëherë e mirë

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka reaguar pas aludimeve për një shtatzëni të mundshme, ku ditëve të fundit po përflitej se ajo dhe bashkëshorti i saj Besart Kallakut do të bëheshin me një djalë, pas vajzës së tyre Ajka.

Xhensila ka vendosur të thyejë ‘heshtjen’, ku përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ ka ndarë një foto nga palestra.

Në një foto ajo ka shkruar: 'OK...më duket se filluan prap'

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH