Globi

Vret veten aktorja e njohur, kolegu i saj: Na trishtove! Ata që të vlerësonin donin të dinin pse vendose të largoheshe kaq papritur

Shkruar nga Liberale
Vret veten aktorja e njohur, kolegu i saj: Na trishtove! Ata që të

Ishte vetëm 23 vjeçe, modele dhe aktore ruse. Dinamika e vdekjes së tij nuk është ende e qartë. Hipotezat e para flasin për vetëvrasje dhe kjo është edhe hipoteza që del nga postimi i aktorit Rocco Siffredi . Është ai që ka shpërndarë lajmin. Ai ka publikuar një postim në Instagram: një foto së bashku nga koha kur kanë punuar bashkë. Ata shihen të buzëqeshur pranë një kamere.

Siffredi shkruan një kujtim prekës: Oj, ndjeshmëri e pazakontë, elegancë dhe ëmbëlsi e rrallë, kjo botë kishte nevojë për njerëz si ju. Shumë e dhimbshme. Ata që të vlerësonin donin të dinin pse vendose kaq papritur të largoheshe, por unë e respektoj atë edhe nëse dhemb dhe e di që do të mbetesh përgjithmonë në zemrën time dhe në atë të ekipit të Siffredit që gjithmonë ka të kam dashur". /Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH