Showbiz

Video/ Olta: Amosi të do! Ja si i përgjigjet Dea Mishel

Shkruar nga Liberale
Video/ Olta: Amosi të do! Ja si i përgjigjet Dea Mishel
Gjatë një bisede me Dea Mishel, aktorja Olta Gixhari ka bërë një deklaratë të fortë. Sipas Oltës, Amosi e do Dean dhe këtë, ajo e shpreh vazhdimisht. Pjesë nga biseda:  Olta: Të do Dea: (qesh) Joo, po si më do moj? Olta: Të do, po dhe ti je shumë mistrece  

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH