Showbiz

Video/ Ja kur do nisë emisioni i Bora Zemanit dhe Jonida Maliqit

Shkruar nga Liberale
Moderatorja Bora Zemani, këngëtarja Jonida Maliqi dhe stilisti Ardi Asllani do të sjellin shumë shpejt emisionin me titull "Albanian Designers Competition". Ditën e sotme Jonida ka publikuar promon e emisionit dhe ka zbuluar edhe datën e nisjes që do të jetë në 1 nëntor. Nga promo shihet se do të ketë edhe të ftuar si, Olti Curri, Niko Komani, Agnesa Vuthaj etj. Emisioni do të transmetohet në Living HD të platformës Tring. /Gazeta Liberale
 
View this post on Instagram
 

Shihemi me date 1 Nentor ne @tring_albania @living_albania se bashku me @borazemani @ardiasllani @jonipeci_store ❤️❤️❤️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH