Aktualitet

Video/ Erë e fortë dhe stuhi, shihni çfarë ka ndodhur sot në Ksamil

Shkruar nga Liberale
Video/ Erë e fortë dhe stuhi, shihni çfarë ka ndodhur sot

Moti i keq ka përfshirë gjithë Shqipërinë. Edhe pushuesit në jug janë përballur sot me një surprizë të pakëndshme.

Bregdeti i Ksamilit është përfshirë nga reshje, erëra të forta dhe stuhi.

Disa video po qarkullojnë në rrjetet sociale, ku shihet se, pushuesit largohen me shpejtësi nga dallgët e mëdha.

https://www.tiktok.com/@myheartbeatsalban/video/7117956546805484806?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1&refer=embed&referer_url=https%3A%2F%2Fwww.balkanweb.com%2F&referer_url=https%3A%2F%2Fwww.balkanweb.com%2Flajm-i-keq-per-pushuesit-ererat-e-forta-dhe-stuhia-pushtojne-ksamilin-video%2F&referer_video_id=7117956546805484806

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH