Aktualitet

Vasili: Njësia 5 e ka marrë vendimin e fitores së LSI-së

Shkruar nga Liberale
Vasili: Njësia 5 e ka marrë vendimin e fitores së LSI-së

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, mee anë të një statusi në “Facebook” shkruan se koha e fuksave të Ramës ka përfunduar njëherë e përgjithmonë.

Vasili thekson se njësia numër 5 në Tiranë e ka marrë tashmë vendimin, për fitoren vendimtare të LSI-së.

Postimi i Petrit Vasilit:

Njesia 5 e ka marre vendimin e fitores se LSI!

As shiu nuk e ndal dot triumfin e LSI te Njesia.5 ne Tirane.

Koha e spiuneve,fuksave dhe kryespiunit e kryefuksit Edi Rama ka marre fund nje here e pergjithmone!

#VOTO6LSI

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH