1

UEFA Champions League tani do ta shihni në RTSH

               Publikuar në : 12:08 - 24/06/20 liberale

Transmetuesi Publik sjellë pa asnjë pagesë shtesë në ekran, sezonet 2021-2024.

Radio Televizioni Shqiptar do të transmetojë UEFA Champions League për sezonet 2021-2022, 2022-2023 dhe 2023-2024.

Televizioni publik fiton tenderin e të drejtave televizive organizuar nga UEFA dhe tashmë ka nënshkruar zyrtarisht kontratën për paketën e transmetimit pa pagesë në territorin shqiptar duke filluar nga muaji gusht i vitit të ardhshëm.

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back