Aktualitet

U shoqërua për prostitucion, zbardhet dëshmia e “Zogut të Tiranës”

Shkruar nga Liberale
U shoqërua për prostitucion, zbardhet dëshmia e “Zogut

Ditën e djeshme, 28-vjeçari Hermes Nikaj ose siç të gjithë e njohim "Zogu i Tiranës" u arrestua për shfrytëzim prostitucioni.

Ndërkohë është zbardhur edhe dëshmia e këtij të fundit.

“Nuk kam ushtruar prostitucion dhe as kam shfrytëzuar njeri për prostitucion. Gjithçka ka ndodhur kundrejt dëshirës jo kundrejt lekëve. Duke qenë se jam i njohur kisha më shumë kontakte dhe ua prezantoja mikeshave të mia dhe i ndihmoja të shkonin në hotel”, u shpreh Zogu i Tiranës. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH