Showbiz

U aksidentua me mjetin luksoz, Françeska Jaçe reagon për herë të parë

Shkruar nga Liberale
U aksidentua me mjetin luksoz, Françeska Jaçe reagon për

Françeska Jaçe reagon për herë të parë për aksidentin, në të cilin u përfshi pak ditë më parë te rrethrrotullimi i Nartës, në Vlorë.

Përmes një mesazhi të shkurtër në “Instagram”, modelja i falënderon të gjithë për mesazhet e përzemërta.

“Zoti ju ndihmoftë! Faleminderit të gjithëve për telefonatat dhe mesazhet e përzemërta”, shkruan ajo në Instastory. /Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1170883,1170884,1170885"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH