Aktualitet

Tragjike në Tiranë, 25-vjeçari i jep fund jetës duke u varur

Shkruar nga Liberale
Tragjike në Tiranë, 25-vjeçari i jep fund jetës duke u

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Tiranë. Një 25-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke i vetëvarur. I riu A. M. është gjetur nga i vëllai i varur.

"Me datë 30.11.2020, në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i vetëvarur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes", njofton policia. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH