Kronikë

Tragjedi/ Gruaja gjendet e vdekur në një depozitë uji

Shkruar nga Liberale
Tragjedi/ Gruaja gjendet e vdekur në një depozitë uji

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prevezë, Greqi pasi një grua është gjetur e vdekur brenda një depozite uji.

Autoritete njoftojnë se është dashur ndërhyrja e tre zjarrfikësve për të nxjerrë viktimën nga depozita e ujit.

Sipas raportimeve duket se gruaja e moshuar ka hapur derën e depozitës, ka humbur ekuilibrin dhe rënë brenda depozitës së uji.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH