Aktualitet

Tiranë/ Gruaja përveç vetes, ofron edhe vajzën për prostitucion

Shkruar nga Liberale
Tiranë/ Gruaja përveç vetes, ofron edhe vajzën për

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë disa kamera të fshehta ku prostitucioni, edhe pse i ndaluar në Shqipëri, ofrohet hapur. Madje me zë dhe me figurë u transmetuan pamjet nga qendra e Tiranës, prapa Muzeut Historik, ku punonjëset e seksit ofronin marrëdhënie edhe në natyrë.

Por në një prej kamerave të fshehta në Stacionin e Trenit, një punonjëse seksi përveç se shet trupin e saj, nuk mjaftohet dhe ofron edhe vajzën e saj të mitur, vetëm 16 vjeçe dhe shoqen e saj.

Ajo e ofron fëmijën për marrëdhënie seksuale për një shumë prej 5 mijë lekësh ndërsa siguron “klientin” që ajo dhe shoqja e saj janë të virgjëra.

Qytetari: Tani, ku e ke atë, ku jemi?

Prostituta: Poshtë fare do shkojmë.

Qytetari: Poshtë fare?

Prostituta: Poshtë atje!

Pronarja e hotelit: Një sekondë djali 5 dhoma!

Qytetari: Më gjen dot një gocë të vogël 15-16 vjeçare?

Prostituta: Po ato janë të pa nis, o ti…

Qytetari: Hë!

Prostituta: Pa nis e pa nis.

Qytetari: Si? S’janë q… asnjëherë?

Prostituta: Jo!

Qytetari: E sa lekë do ajo?

Prostituta: Po 50-të ta merr ty ajo, o pa nis, pa shpu.

Qytetari: Eh pra e marr vesh e virgjër, si i thoni ju.

Prostituta: Po e virgjër.

Qytetari: Shumë mirë edhe sa lekë do ajo tani?

Prostituta: Ajo në vit të dytë, t’i them njëherë!

Qytetari: Pse e ke njeriun tënd ti atë?

Prostituta: Po e kam aty në lagje bashkë me gocën time.

Qytetari: Hë, hë…

Prostituta: Po është në shkollë, puno, o pa nis.

Qytetari: Po shumë mirë ma sill atë edhe më sjell dot dy copë si fillim?

Prostituta: Vetëm një të bij unë, se një kam muhabet, tjetra s’pranon kam gocën teme unë në vit të dytë e kam 16-të.

Qytetari: 16-të vjeçe? Po atë më sill mua!

Prostituta: Në Gusht i ka mbush.

Qytetari: Do të jap 100 mijë lekë unë ty, vetëm ma sill atë!

Prostituta: Oh Zot gocat kam unë. Pse s’ndejte akoma?

Qytetari: Hë, se dua të shof unë, ah bravo.

Prostituta: Sa i mirë je, e di, që jam plakë, po jam e mirë.

Qytetari: Ja të shohim do na kënaqësh, apo jo?

Prostituta: Ça është sot? Është në shkollë ajo. Ça është sot?

Qytetari: Sot është e shtunë.

Prostituta: Uh është pushim sot, sot edhe nesër.

Qytetari: Ma sjell dot sot? Sot s’ma sjell dot ti. Nesër ma sjell dot?

Prostituta: Nesër të shohim!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH