Aktualitet

Tiranë/ Benz-i  shpërthen në flakë, policia në vendngjarje

Shkruar nga Liberale
Tiranë/ Benz-i  shpërthen në flakë, policia në

Një makinë tip “Benz” ka shpërthyer në flakë pranë sheshit “Shqiponja” në Tiranë. Gazetarja  e “Balkanweb”, Dorjana Bezat raporton se nga ngjarja fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Policia dhe grupi hetimor janë në vendin e ngjarjes.

 

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 19.03 në afërsi të rrethrrotullimit të sheshit “Shqiponja” është përfshirë nga flakët në ecje,automjeti në pronësi të shtetasit K.H. Si pasojë e flakëve nuk ka dëme në njerëz, dhe paraprakisht dyshohet se zjarri ka qenë aksidental.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH