Aktualitet

Tërheqja ndaj “Bild”, Paloka nxjerr videon e Ramës: Ja provat dhe…

               Publikuar në : 20:39 - 22/04/20 liberale

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar pasi kryeministri Rama tha se e tërhoqi padinë ndaj gazetës gjermane “Bild”, sepse kishte biseduar me shefat editoriale dhe kishte kaluar kohë të mirë me ta, duke e bërë marrëdhënine mes tyre njerëzore.

Në një postim në Facebook, Paloka, teksa publikon një video me deklaratat e Ramës, shkruan se shefat e Bild nuk janë tërhequr nga akuzat dhe denoncimet.

“Ja dhe prova e te gjithe idiotsise politike dhe njerezore qe personifikohen tek kryeministri i ketij vendi.
Paska njohur shefat e “Bild”-it dhe “per shoqni” qenka terhequr nga gjyqi…! “Njerezore” -shkruan ai njerezori. Po me sa duket ata ( shefat e “Bild”-it) nuk kane te njejtin koncept si kryeministri yne per “shoqnine” e nuk jane aq “njerezore” …Ata nuk jane terhequr nga akuzat dhe denoncimet ,PERKUNDRAZI”, shkruan Paloka./Gazeta Liberale

Ja dhe prova e te gjithe idiotsise politike dhe njerezore qe personifikohen tek kryeministri i ketij vendi. Paska njohur shefat e “Bild”-it dhe “per shoqni” qenka terhequr nga gjyqi…! “Njerezore” -shkruan ai njerezori. Po me sa duket ata ( shefat e “Bild”-it) nuk kane te njejtin koncept si kryeministri yne per “shoqnine” e nuk jane aq “njerezore” …Ata nuk jane terhequr nga akuzat dhe denoncimet ,PERKUNDRAZI

Gepostet von Edi Paloka am Mittwoch, 22. April 2020

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back