Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, dyshohet për një viktimë

Shkruar nga Liberale
Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, dyshohet për

Të shtëna me armë janë raportuar pasdite ne sotme në Lezhë.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes, teksa ende nuk dihen rrethanat, as numri i viktimave dhe as emrat e personave të përfshirë në ngjarje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH