Aktualitet

Të shtëna me armë në Don Bosko, dyshohet për 1 të viktimë e 2 të plagosur

Shkruar nga Liberale
Të shtëna me armë në Don Bosko, dyshohet për 1 të

Të shtëna me armë zjarri raportohen të kenë ndodhur këtë të martë në zonën e Don Boskos në Tiranë. Burime paraprake thonë se një person dyshohet të ketë mbetur i vrarë, ndërsa 2 të tjerë të plagosur.

Burime për tvklan.al thonë se të plagosurit dhe viktima janë të moshës 49, 19 dhe 30 vjeç. Sa i përket autorëve ata dyshohet të janë larguar me motor.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal të zonës, në rrethana ende të paqarta.

Më shumë detaje pritet të kemi në vijim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH