Kronikë

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshimet

Shkruar nga Liberale

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,

Një person është gjetur i pajetë në Pogradec pasditen e sotme, tek vendi i quajtur “Kovalishenca”.

Viktima është një 65-vjeçar dhe dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

“Pasditen e sotme, tek vendi i quajtur ‘Kovalishenca’, në Pogradec, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi M. B., 65 vjeç. Nga të dhënat e para dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën për shkaqe natyrale. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH