Kronikë

Aksidenti në Librazhd, një viktimë dhe tre të plagosur

Shkruar nga Liberale

Aksidenti në Librazhd, një viktimë dhe tre të plagosur

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në aksin Librazhd-Qafë Thanë, në vendin e quajtur “Mbikalimi i Trenit” në Dragostunje.

Një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga.  Si pasojë ka humbur jetën pasagjeri Dorian Belba. Të plagosur, kanë mbetur drejtuesi i mjetit Meglin Zeneli, Gerald Verçani pasagjer dhe Janikos Jorgo, pasagjer.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH