Kronikë

Aksidenti me VDEKJE në Durrës/ 78-vjeçari “fluturoi” në anën tjetër të rrugës, autori ende i paidentifikuar

Shkruar nga Liberale

Aksidenti me VDEKJE në Durrës/ 78-vjeçari

Një 78-vjeçar u përplas për vdekje në aksin rrugor Plepa-Shkozet në Durrës.

Viktima është përplasur rëndë teksa kalonte rrugën në këmbë.

Sipas policisë, një automjet tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin Z. K., rreth 78 vjeç, dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Po vijon puna për identifikimin dhe kapjen e tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH