Aktualitet

Kë do të vriste? 45 vjeçari kapet me mina me telekomandë dhe eksploziv, arrestohet nga policia

Shkruar nga Liberale
Kë do të vriste? 45 vjeçari kapet me mina me telekomandë

Një 45-vjeçar në Rrëshen është arrestuar nga Policia, pasi u kap duke transportuar mina me telekomandë dhe eksploziv.

Sipas burimeve nga Policia, gjatë kontrolleve në banesë, atij iu gjetën edhe dy armë zjarri dhe lëndë të tjera eksplozive.

Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për identifikimin dhe arrestimin e shtetasve të tjerë të përfshirë në këtë aktivitet kriminal.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH