Aktualitet

EMRI/ Kush është SHOFERI nga Shkodra që humbi jetën në aksidentin tragjik në Këlcyrë

Shkruar nga Liberale
EMRI/ Kush është SHOFERI nga Shkodra që humbi jetën në

Një aksident tragjik ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:00, në aksin Këlcyrë- Përmet.

Një makinë e cila po transportonte emigrantë të paligjshëm, në tentativë për t’i ikur policisë ka përfunduar në lumin Vjosë.

Si pasojë e aksidentit tragjik, kanë humbur jetën 7 emigrantët si dhe shoferi nga Shkodra, E.B, 24 vjeç, banues në Shkodër.

Ky i fundit po transportonte emigrantë të paligjshëm në aksin Këlcyrë- Përmet dhe dyshohet se ka tentuar t’i ikë policisë dhe ka humbur kontrollin e mjetit ‘Benz".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH