Aktualitet

Shpërdorim detyre/ "Godet" AMP-ja, pezullon 5 efektivë në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Shpërdorim detyre/ "Godet" AMP-ja, pezullon 5 efektivë

Agjencia e Mbikqyrjes Policore ka pezulluar 5 policë nga detyra në Tiranë pasi sipas tyre ky pezullim lidhet me hetimin për shpërdorim detyre.

Dega rajonale e Tiranës, ka pezulluar efektivët, pjesë e Komisariatit të Qarkullimit Rrugor në Tiranë, si dhe gjithnjë ky hetim vazhdon ndërkohë edhe për persona të tjerë që kanë qenë të përfshirë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH