Showbiz

Shkrimtari: Femrat shqiptare s'dinë çfarë duan, kërkojnë meshkuj të..

Shkruar nga Liberale
Shkrimtari: Femrat shqiptare s'dinë çfarë duan,

Shkrimtari dhe dramaturgu nga Kosova, Albatros Rexhaj është shprehur i indinjuar për femrat shqiptare që tha se duan meshkujt e vështirë. Sipas tij, në Tiranë femrat “gjuajnë” e meshkujt rrinë si statuja.

Besimi është kategori ku i zhvlerëson të gjitha këto absurditete të realitetit shqiptar ku je ca bëre, pse nuk ma hape telefonin, ma le seen.

Nuk e vlerësojnë një mashkull femrat shqiptare që i afrohet me ndjenja, i flet ashtu si ndihet, që kur zgjohet i thotë mirëmengjes, tri herë në ditë i thotë a je mirë.

Nuk dinë cfarë duan, thonë duam një mashkull që kujdeset për mua, por kur e gjejnë nuk e llogarisin fare.

Janë të pakta ato femra që e vlerësojnë kujdesin e një mashkulli. Kjo është arsyeja pse sot femrat në Tiranë gjuajnë dhe meshkujt rrinë si statuja”, përfundoi ai në Ftesë në 5.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH