Aktualitet

Shkeli arrestin e shtëpisë, i riu bie sërish në burg

Shkruar nga Liberale
Shkeli arrestin e shtëpisë, i riu bie sërish në burg

Një i ri në Vorë është kthyer sërish në burg pasi ka shkelur arrestin e shtëpisë dhe është përfshirë në një sherr duke u rrahur me grushta me dy persona të tjerë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vorë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. M., 26 vjeç, për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”, dhe proceduan penalisht shtetasit E. I., 27 vjeç, dhe A. I., 51 vjeç, banues në Vorë, për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”.

Njoftimi i policisë

Shtetasit E. I., dhe A. I., për motive të dobëta, kanë goditur me grushte shtetasin A. M. Pas verifikimeve të kryera ka rezultuar se shtetasi A. M., ka thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, duke dalë jashtë banesës“.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH