1

Shembja e Teatrit Kombëtar, Andi Lila del në shesh për të protestuar

               Publikuar në : 18:43 - 18/05/20 liberale

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, futbollisti i Tiranës, Andi Lila, i cili mban njëkohësisht edhe postim e kryetarit të Sindikatës së Futbollistave Shqiptare, shprehu keqardhjen e madhe për prishjen e Teatrit Kombëtar. Kavajasi e cilësoi këtë veprim si një tragjedi, ku sipas tij, artistët u fyen u rrahën dhe u arrestuan.

Futbollisti nuk është mjaftuar vetëm me postimin e tij në rrjetet sociale, teksa në orën 16:30, ka dalë në shesh për të protestuar kundër prishjes së teatrit. “Panorama Sport” ka arritur të sigurojë një foto të Andi Lilës në protestën e ditës së sotme.

PANORAMASPORT.AL

Tags:

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back