Showbiz

Sara Hoxha i fsheh Ledrit skenat e puthjes: Ai nuk e di se…

Shkruar nga Liberale
Sara Hoxha i fsheh Ledrit skenat e puthjes: Ai nuk e di se…

Mbrëmja e kaluar ka sjellë më në fund premierën e filmit të shumëpritur nga publiku, “Në Kuadër të Dashurisë”, që me bindje mund të themi që ishte një nga organizimet më spektakolare të bëra ndonjëherë, me personazhe të famshëm që shkëlqyen në tapetin e kuq.

Sara Hoxha mund ta konsiderohet me bindje një ndër surprizat e filmit ” Në Kuadër të Dashurisë”, siç shumë aktorë të kastit kanë deklaruar.

Gjatë premierës së mbrëmshme, Sara Hoxha, e cila ka shkëlqyer me veshjen e saj, ka dhënë gjithashtu një intervistë për “Shqipëria Live”.

Gazetari e ka ngacmuar Sarën në lidhje me puthjet e shumëpërfolura në film, duke e pyetur se cili ka qënë reagimi i Ledrit për ato. Dhe duket se Sara i paska mbajtur një sekret partnerit të saj.

Gazetari: Unë e di që në film ke patur disa puthje. Çfarë ka thënë Ledri për këto puthjet?

Sara Hoxha: Ledri nuk ka thënë asgjë, thjesht ai nuk e di që ka patur disa por mendon që ka patur vetëm dy.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH