Showbiz

Rita Ora "përçan" martesën e këngëtarit

Shkruar nga Liberale

Pak kohë më parë Liam Payne dhe bashkëshortja e tij, Cheryl i dhanë fund marrdhënies së tyre 2-vjeçare, u përfolën goxha divorcin e çiftit, por asnjë nga të dy nuk dha ndonjë koment mbi këtë situatë.

Liam përmes një interviste të bërë ka shpjeguar se kanë qenë arsyet e xhelozisë  ato që e kanë krisur mardhënien e tyre.

Sipas “DailyMail”, arsyeja ka qenë xhelozia e Cheryl për këngëtaren me origjinë shqiptare, Rita Ora.

Liam publikoi me Rita Orën këngën “For You”, e cila u paraqit si kolona zanore e filmit “50 Shades Freed”.

Ata u komentuan së tepërmi në media për afërsinë e treguar në klip por gjithashtu edhe për performancat në koncertet e realizuara./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH