Showbiz

Rina Balaj sqaron njëherë e mirë rreth videos virale ku ironizonte Sin Boy

Shkruar nga Liberale
Rina Balaj sqaron njëherë e mirë rreth videos virale ku

Vetëm disa kohë më parë, Rina Balaj pushtoi titujt e mediave rozë për shkak të një video virale, në të cilën ironizonte Sin Boy, ish të dashurin e saj.

Në videon e publikuar, Rina shihej teksa imitonte një kërcim të Sin Boy me një vajzë, si një mënyrë për të promovuar këngën e tij të re.

Pas shumë komenteve dhe aludimeve, Rina ka reaguar më në fund, në një intrevistë të dhënë së fundmi, ku ka treguar me shaka se ka qëne thjesht një suport.

Ajo më tej ka shtuar se ajo dhe Sin Boy vijojnë të punojnë bashkë sa i përket muzikës dhe nëse ndonjëherë do i shihni bashkë, shkaku do jetë vetëm ky.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH